MSI PE60 – multimedialny potwór?

W przypadku komputerów przenośnych większość producentów stawia w głównej mierze na zaoferowaniu użytkownikom jak najlepszej wydajności oraz mobilności. Niektórzy jednak tworzą modele, które posiadają wyżej wymienione cechy a dodatkowo idą jeszcze o krok dalej. Tak jest w przypadku MSI PE60, który to jest doskonałym urządzeniem do odtwarzania multimediów.

Matryca

W przypadku komputerów przenośnych większość producentów stawia w głównej mierze na zaoferowaniu użytkownikom jak najlepszej wydajności oraz mobilności

fot. msi.com

W modelu tym ekran charakteryzuje się przekątną 15,6 cala. Zastosowana matryca jest matowa oraz pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości nawet 4K. Daje to gwarancję najlepszych doznań wizualnych i bardzo dobrego odwzorowania wszystkich szczegółów. Dodatkowo w komputerze producent zastosować technologię MSI True Color, dzięki której wszystkie kolory są bardzo dobrze odwzorowane a odcienie poszczególnych barw przystosowane do aktualnie wykonywanego zadania. Producent umożliwił również podłączenie do komputera dwóch zewnętrznych ekranów o rozdzielczości 4K.

Dźwięk

Na uwagę zasługuje również zamontowany w komputerze system audio. W urządzeniu udało zmieścić się system 2.1 przygotowany przez firmę Dynaudio. Jeżeli dodamy do niego technologie Nahimic Sound Technology i Audio Boost 3 to dostajemy bardzo dobrze brzmiący komputer, który jest w stanie generować naprawdę wysokiej jakości dźwięk.

Wydajność

Aby napędzić to wszystko producent musiał zastosować w urządzeniu najwydajniejsze podzespoły jakie dostępne są obecnie na rynku. W urządzeniu znajdziemy więc procesor Intel Core i7 z serii Haswell. Karta graficzna to NVIDIA GeForce GTX 950M lub 960M a dodatkowo istnieje możliwość wyposażenia sprzętu nawet w 16 GB pamięci RAM. Do chłodzenia podzespołów wykorzystany został system Cooler Boost 3, który pozwala na uzyskanie niższych temperatur oraz daje gwarancję niższego poziomu generowanego hałasu.

Podsumowanie

Podsumowując MSI PE60 to naprawdę interesujące urządzenie, które jest wręcz idealne. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim przy wykorzystaniu go do rozrywki ale dzięki zastosowanym technologiom jest również idealne dla osób potrzebujących komputera do profesjonalnego wykorzystania.

About admin