Lenovo ThinkPad X13 Yoga co warto wiedzieć o tym ultrabooku

Serii Lenovo ThinkPad nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla znawców laptopów biznesowych jest to znana nazwa. Ta właśnie seria była jedną z najczęściej goszczących w biurach, w dużych korporacjach, występowała na biurkach inżynierów i innych specjalistów. Seria jest znana z tego, że jej modele potrafiły wytrzymać również w ekstremalnych sytuacjach, tj. praca na stacji kosmicznej czy w górach oraz wielkich fabrykach. Lenovo ThinkPad X13 Yoga to jeden z modeli najnowszej generacji hybrydowych ultrabooków biznesowych.

2043

Lenovo ThinkPad X13 Yoga łączy w sobie cechy pięknego designu, a też bardzo mocnego wnętrza. Chodzi tutaj przede wszystkim o możliwość kupienia tego modelu z procesorami Intela – i5 oraz i7 oraz najnowszym procesorem 10 generacji, ale też z wysokiej jakości procesorem Ryzen Pro 4000 od AMD. Jeśli chodzi o kartę graficzną to ultrabook jest w stanie obsłużyć mocne karty od Intela, ale także karty Radeon Vega. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ ostatni model z tej serii obsługiwał tylko podzespoły Intela.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym modelu? Ciekawą funkcją jest możliwość postawienia ultrabooka do góry nogami i korzystania z niego tak jak z tableta. Ekran jest dotykowy, dzięki czemu nie jest na wtedy potrzebna klawiatura. Zresztą sam wysokiej jakości ekran zasługuje tutaj na uwagę. Ekran 4K OLED to jeden z przykładów ekranów z najnowszej technologii OLED, która zaczyna wypierać z rynku LCD. W praktyce obraz posiada większą wyrazistość, lepsze odzwierciedlenie kolorów i możliwość odtworzenia filmów i zdjęć w najwyższej jakości.

Lenovo ThinkPad X13 Yoga to bardzo dobrej jakości sprzęt do pracy w różnych warunkach, nawet dla specjalistów w różnorodnych branżach. Posiada wiele portów, tj.  2x USB 3.1, USB typu C, Thunderbolt 3, czytnik kart SD, HDMI 1.4, złącze mikrofonowo-słuchawkowe, które pozwalają na podpięcie dodatkowych urządzeń. Mocna bateria daje możliwość wielogodzinnej pracy. Szybki dysk SSD oraz duża ilość pamięci RAM pozwala dostosować laptopa do swoich potrzeb.

Biznes zdjęcie utworzone przez yanalya - pl.freepik.com

About admin