Lenovo ThinkPad P14s – lekka, szybka i kompaktowa stacja robocza

Lenovo to jeden z najsłynniejszych producentów notebooków na Świecie. Chińskie przedsiębiorstwo z udziałami w IBM-ie, po raz kolejny zaprezentowało zaskakującą pod każdym względem stację roboczą. Mowa jest o Lenovo ThinkPad P14s – laptopie, który łączy cechy szybkości, lekkości i niezwykłej kompaktowości. Matryca IPS, procesor Intel 10. generacji i do 32 GB pamięci RAM to tylko niektóre z mocnych stron oferowanych w tej odsłonie.

Wyjątkowa wydajność połączona z ogromną lekkością

Lenovo to jeden z najsłynniejszych producentów notebooków na ŚwiecieLenovo ThinkPad P14s to prawdziwie dopracowana stacja robocza. Spełniający rygorystyczne standardy bezpieczeństwa laptop oferuje ponadprzeciętną wydajność. Blisko 200 testów dowiodło, że jest to sprzęt zdolny do przekraczania granic możliwości mobilnego świata. Poza samym biznesem, P14s pomoże nam się odnaleźć w multimediach oraz w pracy poza biurem. W komplecie otrzymujemy 6-komorową baterię pozwalającą na pełne 14 godzin pracy, matrycę o przekątnej 14 cali oraz zestaw energooszczędnych podzespołów. Ich lista prezentuje się następująco:

  • procesor: Intel Core i7 10510U (więcej) lub i7 10610U lub i7 10810U,
  • karta graficzna: dedykowana NVIDIA Quadro P520 (2GB VRAM),
  • dysk twardy: 1000 – 2000 GB SSD M.2 PCIe,
  • pamięć operacyjna: do 32 GB DDR4,
  • komunikacja: Wi-Fi 6 AX/AC/A/B/G/N, bluteooth 5.0, WLAN,
  • złącza: 4x USB (2x USB 3.1, 2x USB-C), 1x HDMI, złącze stacji dokującej.

Oprócz tego otrzymujemy pakiet bezpieczeństwa, zapewniający komfort i pewność działania. W ręce dostaniemy czytnik linii papilarnych, układ szyfrowania TPM i czytnik Smart Card. Dane do komputera wprowadzimy za pomocą touchpada, trackpointa oraz podświetlanej klawiatury. Jeśli zajdzie potrzeba skomunikowania się z zespołem, możemy wykorzystać kamerkę IR, 2 głośniki w systemie Dolby Atmos oraz wyjście mikrofonowe/słuchawkowe. Nasze doświadczenie zostanie polepszone dzięki systemowi Windows 10 Pro. Producent stację roboczą ThinkPad P14s obejmuje 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Biznes zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

About admin