Czym charakteryzuje się Lenovo 14w i do czego się przyda?

Lenovo 14w jest często wybrany przez nauczycieli i administratorów szkolnictwa wyższego. Wyposażony on jest w dwurdzeniowy procesor AMD® i system operacyjny Windows 10 Pro. Z kolei bateria tego 14-calowego urządzenia wystarcza na cały dzień i oferuje również dostęp do specjalistycznych aplikacji edukacyjnych ze sklepu Microsoft Store. Aby zapewnić bardziej interaktywne doznania, możemy zdecydować się na ekran dotykowy.

Elementy wyposażenia Lenovo 14w

Laptopy biznesowe w dzisiejszych czasach oferują przede wszystkim doskonałą jakość pracyWyposażony w dwurdzeniowy procesor AMD® A6 i system operacyjny Windows 10 Pro, 14w wykonuje każde zadanie bezbłędnie. Jest on wspierany przez tysiące aplikacji edukacyjnych i biznesowych. Każdy może jednocześnie pracować nad tymi samymi dokumentami, zarówno w tym samym budynku, jak i z dowolnego miejsca na świecie, dzięki takim dostępnym w tym pakiecie programom, jak:

Za tłoczoną aluminiową obudową, 14-calowy wyświetlacz FHD zawiera cienką ramkę o grubości 6 mm oraz IPS i technologię antyrefleksyjną. W rezultacie otrzymujemy większy, bardziej żywy wyświetlacz o szerokim kącie widzenia, który zmniejsza zmęczenie oczu podczas wykonywania obowiązków. Dostępny jest również opcjonalny ekran dotykowy umożliwiający szybszą i bardziej intuicyjną obsługę. Ponadto, Lenovo 14w wytrzymuje codzienne wstrząsy i upadki. Na przykład pełnowymiarowa klawiatura posiada mechanicznie zamocowane klawisze i jest odporna na rozlanie dowolnej cieczy na klawiaturze, co może być przydatne, jeśli przyzwyczailiśmy się do picia podczas pracy przed komputerem. Dzięki dwóm mikrofonom przednia kamera 720p HD umożliwia bliższą współpracę w tym samym pokoju lub na całym świecie. Łatwy w użyciu, ułatwia prowadzenie wideokonferencji i sprawia, że są one łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące dla każdego użytkownika. Model 14w oferuje do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Powinno to wystarczyć na codzienne dojazdy do pracy oraz na odrabianie zadań dodatkowych w domu.

 

Obraz z lenovo.com

 

About admin