Potrzebny solidny i funkcjonalny laptop? Oto ThinkPad X1 Carbon 7

Solidność i funkcjonalność to cenione przez ludzi biznesu cechy laptopów. Ważne jest, by sprzęt, na którym się pracuje, poradził sobie z każdym zadaniem. Ze względu na częstą konieczność pracy poza biurem laptop musi być odporny na uszkodzenia. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 jest i solidny, i funkcjonalny. Nie brak mu też innych zalet.

Cienki, solidny i elegancki laptop Lenovo

Obraz z  lenovo.com

Obraz z lenovo.com

Cienkość i lekkość, bo tym charakteryzuje się ten laptop, nie kojarzą się z solidnością. Jednak cała grupa ThinkPad X1 Carbon to sprzęt o dużej wytrzymałości. Laptopy te są odporne na upadki, uderzenia, niskie temperatury, wysoką wilgotność i inne szkodliwe czynniki. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 to urządzenie niezawodne. Można z niego korzystać w różnych warunkach. Zaletą jest też doskonała jego prezencja. Smukłość i cały jego wygląd czynią z niego sprzęt elegancki.

ThinkPad X1 Carbon 7 – specyfikacja

Wysoka kultura pracy, dobrej jakości ekran 14 cali i wygodna w użyciu klawiatura to istotne zalety. Ktoś, kto potrzebuje maksimum funkcjonalności, nie zawiedzie się na tym ultrabooku. Jego komponenty sprawiają, że jest on wydajny i uniwersalny. Oto co warto wiedzieć o ThinkPad X1 Carbon 7:

  • procesor Intel Whiskey Lake-U,
  • do 16 GB RAM,
  • dysk SSD i 2 TB pamięci w najmocniejszej wersji,
  • bogaty zestaw złączy,
  • nawet 15 godzin działania na baterii,
  • 4 mikrofony dalekiego zasięgu.

Topowy ultrabook Lenovo dla biznesmena

Sprzęt siódmej generacji laptopów ThinkPad X1 Carbon przeznaczony jest dla najbardziej wymagających odbiorców. Podzespoły, cienkość i solidność czynią go jednym z najlepszych dostępnych obecnie urządzeń. Jest też wiele udogodnień ważnych zarówno dla bezpieczeństwa danych, jak i dla wygody oraz komfortu pracy. To wspomniane już cztery mikrofony dalekiego zasięgu, które doceni się np. przy rozmowach przez laptop. Jest czytnik linii papilarnych oraz różne inne funkcje i udogodnienia.

W pracy jest to sprzęt wydajny i niezawodny. Można na niego liczyć nawet w trudnych warunkach np. atmosferycznych. Nie zawiedzie osób poszukujących solidności. Dodatkowo zachwyca także cienkością i elegancją. Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7 to idealny laptop do pracy, gdziekolwiek się jest. Cienkość, lekkość i czas działania na naładowanej baterii czynią z tego ultrabooka doskonałe urządzenie mobilne.

 

About admin