Nowoczesny laptop

Poszukiwania laptopa dopasowanego do naszych potrzeb nie zawsze muszą kończyć się fiaskiem. Na rynku istnieje obecnie wiele propozycji laptopów biznesowych, które sprawdzają się w bardzo różnych warunkach. Wśród takich opcji ciekawą propozycją jest Lenovo V340-17IWL (www.kuzniewski.pl). 

Wydajny i szybki

Lenovo V340-17IWL nadaje się doskonale dla osób, które potrzebują lekkiego sprzętu do pracyLenovo V340-17IWL nadaje się doskonale dla osób, które potrzebują lekkiego sprzętu do pracy. Laptop waży około 2,8 kilograma, zatem świetnie nadaje się do użytkowania poza domem. Wydajny procesor oraz szybka łączność sprawiają, że nigdy nie zawiedzie nas podczas pracy i doskonale spełni swoje funkcje. W sprzęcie umieszczono procesor od Intel, który jest niezaprzeczalnym liderem w tej dziedzinie. Szybka pamięć sprawia zaś, że Lenovo V340-17IWL sprawnie reaguje na polecenia. Dodatkowo do laptopa możemy dodać dedykowaną kartę graficzną.

Wyświetlacz 17,3 cala sprawia, że nasz wzrok niemal się nie męczy. Antyodblaskowy ekran pozwala na dłuższą pracę ze sprzętem bez bólu oczu.

Odpowiednie elementy

Wielu z nas zna to uczucie, kiedy potrzebuje dużo złącz, które niezmiernie ułatwiają życie. W Lenovo V340-17IWL umieszczono złącza, takie jak USB – C, USB 3.0 czy HDMI. To niezbędne elementy, zapewniające odpowiednią jakość użytkowania sprzętu.

Nowoczesny procesor Intel Core i7 8 generacji oraz Windows 10 Pro pozwolą nowocześnie wykorzystywać wszystkie możliwości Twojego laptopa. Na dysku znajduje się nawet do 2 TB na wszystkie niezbędne Ci dane. 

Jeśli masz problemy z długością działania baterii, to Lenovo V340-17IWL z pewnością Cię nie zawiedzie. Możesz pracować około 7 godzin bez żadnych przeszkód czy ograniczeń. Pozwala na to specjalna technologia Rapid Charge.

Laptop Lenovo V340-17IWL to dobra propozycja dla osób potrzebujących wydajnego sprzętu do pracy. Pozwala zmieścić wszystkie niezbędne dane na dysku, można na nim długo i wydajnie pracować oraz posiada najnowszy system Windows 10 Pro. Z pewnością jest to duże ułatwienie przy codziennych użytkowaniu sprzętu. Sprzęt od Lenovo dostępny jest też w modnych wersjach kolorystycznych. Zdecydowanie warto go obejrzeć. 

 

Obraz z psref.lenovo.com

About admin