Lenovo ThinkPad E595

Lenovo ThinkPad E595 to laptop stricte biznesowy (https://www.kuzniewski.pl/k4387,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e595.html). Nada się on szczególnie dobrze do wydajnej pracy biurowej. Nie zagramy na nim w gry – posiada zintegrowaną kartę graficzną, jednak procesor AMD Ryzen 7 3700U zapewni doskonałe osiągi we wszystkich programach i aplikacjach internetowych. 

Lenovo ThinkPad E595 to laptop stricte biznesowy

Obraz z lenovo.com

Aż do 32 GB pamięci RAM zapewni świetną wielozadaniowość, dzięki czemu będziemy mogli otworzyć wiele programów i zakładek w przeglądarce internetowej. Warto wiedzieć, że (w zależności od konfiguracji) do 512 GB dysku szybkiego dysku SSD zapewni dużą ilość miejsca na system i wszystkie najpotrzebniejsze aplikacje. Ponadto, dzięki aż 2 TB dysku HDD będziemy mogli przechowywać na Lenovo ThinkPad E595 wszystkie nasze zdjęcia, filmy i inne pliki.

Lenovo ThinkPad E595 posiada głośniki stereo z systemem Dolby® Advanced Audio! Dzięki temu nawet długi wieczór filmowy nie będzie sprawiać nam kłopotów, a dzięki długiej, aż 13-godzinnej pracy na baterii oraz bardzo niskiej wadze – mniej niż 1,8 kg. – będziemy mogli zabrać go do biura, a po powrocie do domu obejrzeć jeszcze parę filmów bez martwienia się o baterię. Posiada on dużą, ponad 15 calową matrycę.

Kiedy jednak będziemy musieli przeprowadzić ważną wideokonferencję, bądź rozmowę przez Skype’a przyda się nam kamerka o wysokiej rozdzielczości HD. Lenovo ThinkPad E595 jak najbardziej posiada taką kamerę nagrywającą w rodzielczości HD 720p. Jego mikrofon natomiast posiada certyfikat Skype dla firm.

Ten laptop oferuje nam także wysoki poziom zabezpieczeń – posiada czytnik lini papilarnych z funkcją Windows Hello, która umożliwi logowanie się do naszego komputera tylko nam. Posiada on także wiele złącz i portów – USB typu C służące także do ładowania, 3x USB, HDMI, RJ-45, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe, a także zintegrowany czytnik kart microSD. Warto wiedzieć, że posiada on także Bluetooth oraz wydajna kartę sieciową Wi-Fi obsługującą tą technologię w standardzie 802.11 AC 1×1, co zapewni nam szybki dostęp do internetu.

Podmowanie laptopa Lenovo ThinkPad E595

Podsumowywując można stwierdzić, że Lenovo ThinkPad E595 jest świetnym laptopem do biura. Sprawdzi się on także jako laptop domowy dla użytkowników, którzy nie chcą grać w wymagające gry.

About admin