Lenovo – solidna marka

Lenovo to producent sprzętu komputerowego, który znany jest ze swojej solidności oraz przystępnej ceny. W 2005 roku pojawiły się pierwsze modele z serii ThinkPad i szybko zyskały sobie szerokie grono odbiorców. Szczególne zainteresowanie wyrazili pracownicy biurowi i biznesmeni, którym spodobało się staranne wykonanie oraz szereg systemów zabezpieczających. W droższych modelach tej serii dostęp do danych zawartych na dysku komputera można było zabezpieczyć swoją linią papilarną. Pracownicy wysokich szczebli oraz osoby trzymające na swoich laptopach dane poufne i ważne znaleźli dobrego powiernika swoich tajemnic.

Lenovo to producent sprzętu komputerowego, który znany jest ze swojej solidności oraz przystępnej ceny

fot. lenovo.com

Kwestią czasu było rozszerzenie się na klientów, którzy mogliby wybrać komputery Lenovo do innych celów. Dynamicznie rozwijająca się społeczność graczy oraz coraz większe wymagania premierowych tytułów sprawiły, że powstały mocne laptopy do gier Lenovo. Gracze szybko zaufali producentowi, który wiedział czego ci potrzebują i na co zwrócić uwagę przy konstrukcji sprzętu.

Powstała seria Y, której mocnymi stronami okazała się już sama stylistyka – drapieżnie wyglądająca obudowa, podkreślona czerwonymi akcentami świetlnymi. W środku zamontowano mocne procesory, współgrające z zaawansowanymi kartami graficznymi oraz dużą ilością pamięci RAM. Możliwości sprzętowe można podziwiać na monitorach Full HD i 4K. Wyjątkowe wrażenia potęguje nowoczesny system audio i dobrze dobrane głośniki. Laptopy do gier Lenovo z miejsca stały się mocnym graczem na rynku sprzętu gamingowego.

About admin