HP EliteBook 750 – stabilny laptop do pracy

Poszukujesz wygodnego laptopa o dobrych podzespołach, bogatym wyposażeniu i nowoczesnym designie? Ciekawą propozycję przygotowała firma HP. W linii biznesowych EliteBooków dostępny jest model, który znakomicie sprawdzi się do użytku biurowego. To HP EliteBook 750 – laptop z klasyczną 15,6-calową matrycą, wykorzystujący niskonapięciowe procesory nowej generacji.

Stylowy wygląd

HP EliteBook 750 to laptop z klasyczną 15,6-calową matrycą, wykorzystujący niskonapięciowe procesory nowej generacji

fot. hp.com

HP EliteBook 750 to stylowy ultrabook z obudową wykonaną z aluminium i stopów magnezu. Metalowe elementy są utrzymane w odcieniach czerni oraz szarości i prezentują się naprawdę profesjonalnie. Konstrukcja jest wytrzymała – ani pokrywa ekranu, ani jednostka zasadnicza nie uginają się pod punktowym naciskiem. Dobre spasowanie zawiasów zapewnia zaś stabilność całej konstrukcji.

Przy tych zaletach, HP EliteBook 750 (http://www.kuzniewski.pl/k1868,laptopy-hp-elitebook-elitebook-750.html) ma naprawdę imponujące wymiary: 21 x 375 x 253 mm (wysokość x szerokość x głębokość). Obudowa jest naprawdę smukła. Laptop waży około 2 kg i nie powinien stać się obciążeniem w służbowej podróży czy na spotkaniu z klientem poza biurem.

Osprzęt i złącza

Producent dedykuje ten model przede wszystkim do użytku biurowego. Doskonale pokazuje to wygodna klawiatura, która znakomicie sprawdzi się nawet przy wypełnianiu wielu dokumentów. Ma ona budowę wyspową i klawisze o miękkim, dość długim skoku. Kamerka internetowa z mikrofonem pozwoli zaś wygodnie organizować konferencje ze współpracownikami czy kontrahentami.

Ekran dostępny jest w rozdzielczości HD lub Full HD.
Urządzenia zewnętrzne pozwolą nam podłączyć porty USB w szybkim standardzie 3.0 (aż 4 sztuki), DisplayPort, złącze VGA oraz gniazdo stacji dokującej.

Wszystkie konfiguracje laptopa zostały wyposażone w czytnik SmartCard, opcjonalnie możemy zaś wybrać również czytnik linii papilarnych.

Moc obliczeniowa

Za moc obliczeniową HP EliteBook 750 odpowiadają niskonapięciowe procesory Intela. Są to jednostki Intel Core i3 4030, z którymi zintegrowano grafikę Intel HD 4400. Podstawowa konfiguracja laptopa ma pamięć RAM o pojemności 4 GB, ale można ją rozbudować do 16 GB. Firmowe dane możemy przechowywać na dysku HDD lub szybkim dysku SSD.

About admin