Dell Vostro 5470 – biznesowy oraz z dedykowaną grafiką

Osoby stawiające na wydajność oraz możliwość pracy w programach graficznych powinny przyjrzeć się modelowi Vostro 5470 z dedykowaną kartą graficzną. Mimo iż nie jest to układ o ogromnej wydajności to pozwoli na wykorzystanie komputera w wielu mniej wymagających operacjach graficznych. Dodatkowo Vostro 5470 to idealny sprzęt także dla osób ceniących sobie elegancki wygląd oraz dobre wykonanie produktów spod szyldu Dell.

Aluminium lekiem na całe zło?

Osoby stawiające na wydajność oraz możliwość pracy w programach graficznych powinny przyjrzeć się modelowi Vostro 5470 z dedykowaną kartą graficzną

fot. dell.com

Wiele laptopów wykonanych z plastiku ma spory problem z trzeszczeniem obudowy oraz jej wyginaniem się pod naciskiem. Dlatego też aluminium wykorzystane do produkcji tego modelu budzi bardzo pozytywne skojarzenia. Do samej konstrukcji komputera nie można mieć praktycznie żadnych zastrzeżeń. Wszystkie elementy są dobrze spasowane a ich uginanie się występuje jedynie w sytuacji bardzo mocnego nacisku na newralgiczne punkty. Na plus zdecydowanie można zaliczyć dobre wyważenie notebooka dzięki czemu możliwe jest otworzenie go za pomocą jednej ręki.

Osprzęt

Pod względem osprzętu model ten wiele nie zmienił się w porównaniu do swojego poprzednika czyli modelu Vostro 5460. Jest to jednak bardzo przemyślana i wygodna klawiatura. Klawisze posiadają odpowiedni skok oraz są odpowiedniej wielkości. Ich skok jest niewielki przez co klawiatura jest bardzo cicha co umożliwia komfortową pracę w nocy. Touchpad pozbawiony jest wyodrębnionych przycisków. Wpływa to na jego bardziej elegancki wygląd. Płytka jest gładka i bardzo dobrze reaguje na ruchy palca. Dodatkowo jest ona konfigurowana i obsługuje gesty.

Podsumowanie

Dell Vostro 5470 to atrakcyjny komputer dla osób potrzebujących nowoczesnego oraz wydajnego laptopa do półprofesjonalnych zastosowań. Jest to doskonała propozycja dla osób pragnących dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie. Dla osób, które potrafią przymknąć oko na pewne niedoskonałości. Sprzęt ten ze względu na swoją cenę jest zdecydowanie wart polecenia.

About admin