Dell Latitude 7350 – laptop z funkcją tabletu

Urządzeń takich jak Dell Latitude 7350 w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej na rynku. Zawdzięczają one to przede wszystkim bardzo dużej uniwersalności oraz spełnianiu praktycznie większości wymagań stawianych przed komputerami multimedialnymi. Są to z pewnością sprzęty dla każdego i ich użytkowanie jest bardzo komfortowe ze względu na możliwość odłączenia od nich ekranu.

Wykonanie

Urządzeń takich jak Dell Latitude 7350 w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej na rynku

fot. kuzniewski.pl

Wykonanie jest przyzwoite jednak nie zachwyca. Część z klawiaturą dość wyraźnie poddaje się uginaniu oraz wyginaniu czego można było spodziewać się po tym urządzeniu. Część z tabletem jednak zaskakuje tym, że cierpi na ten sam problem. Co prawda uszkodzenie urządzenia poprzez wygięcie go jest praktycznie niemożliwe to jednak aspekt ten może niekiedy irytować. Na plus zasługuje natomiast system mocowania tabletu do klawiatury. Jest ona bardzo stabilny a pokrywę możemy odchylić maksymalnie o 120 stopni.

Wydajność

Model ten otrzymał trzy procesory do wyboru. Core M 5Y10, który cechuje się TDP wynoszącym 4,5 W. Dzięki takiej wartości może być on chłodzony pasywnie przez co nie generuje żadnego hałasu. Jego taktowanie wynosi od 800 MHz do 2 GHz w trybie TurboBoost. Core M 5Y10c różniący się od poprzednika wyższym taktowaniem zintegrowanej karty graficznej, oraz Core M 5Y71, który jest najmocniejszym z dostępnych w Latitude 7350 procesorem a jego taktowanie wynosi od 1200 MHz do 2900 w trybie TurboBoost. Największą zaletą komputera jest zamontowany w nim dysk SSD o pojemności do wyboru 128 lub 256 GB.

Wygoda użytkowania

Wygoda korzystania z tego sprzętu jest przeogromna. Jest to zasługa przede wszystkim całkowicie pasywnemu chłodzeniu. Dzięki temu sprzęt ten nie wydziela kompletnie żadnego hałasu. Pasywne chłodzenie również zapewnia bardzo dobre temperatury na powierzchni obudowy. Nie musimy więc martwić się o to, że sprzęt ten przegrzeje się podczas użytkowania. Na duży plus zasługuje również bateria pozwalająca na korzystanie z urządzenia przez prawie 9 godzin w przypadku przeglądania sieci przez Wi-Fi. Jest to wynik dość dobry i z pewnością pozwoli na zapomnienie o konieczności ładowania tego sprzętu co chwilę.

Dell Latitude 7350 dostać można na: http://www.kuzniewski.pl/k1918,laptopy-dell-latitude-latitude-7350.html.

About admin